شما اینجا هستید
اخبار آسایشگاه » جشن تولد مددجویان متولدین مهر ماه و آبان ماه‌آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان-رشت

مراسم جشن متولدین مهروآبان  ۴۸ نفراز مددجویان آسایشگاه معلولین وسالمندان گیلان / رشت و رونمایی از ۳۰ دستگاه ویلچر اهدایی از سوی نیکوکاران تهران  باحضور آقای دکتر حیدری مدیر کل امور اجتماعی استانداری استان گیلان ، اقای عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت ، آقای دکتر تکاملی معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی استان ، آقای رضوان پناه مدیرعامل انجمن کلیوی استان گیلان ، آقایان ناصر و جهانبخش معدلی ، خانوده محترم مرحوم حاج آقااحمدزاده از نیکوکاران این مرکز و دانشجویان دانشگاه راهبرد شمال ،خانواده های مددجویان ودیگر مدعوین و باحضور حاج آقا حسینی مدیرعامل آسایشگاه  باشکوه خاصی برگزار گردید.

دراین مراسم گروه مولودی خوانی و نیز گروه سرود آسایشگاه  لحظات مفرحی را برای حاضرین ایجاد نمودند . در حاشیه مراسم هدایایی برای  مددجویان متولد مهروآبان ازسوی مدیریت آسایشگاه و نیز مسوولین و نیکوکاران به آنان اهدا شد . در این مراسم آقای دکترحیدری مدیرکل اموراجتماعی استانداری استان گیلان بابیان اینکه همه ما موظفیم لحظات شادی را برای سالمندان فراهم  نماییم افزودند در نظر داریم زمینه های لازم را جهت مناسب سازی،  سهولت در تردد و ایاب وذهاب مددجویان و درمجموع رفاه حال این عزیزان  در جامعه ایجاد کنیم . در ادامه ایشان ضمن قدردانی از بانیان این مرکز خیریه از تمام آحاد مردم که در اداره آسایشگاه نقش بسزایی دارند تشکر نمودند.

حاج آقا حسینی مدیرعامل آسایشگاه هم با تشکر از همراهی خیرین با این مرکز مردمی  در تکریم از مقام سالمند بیانات ارزشمندی را ایراد نموده و خاطرنشان کردند که تعداد ۱۲۸ نفر از ۴۰۲ مددجوی این مرکز بی سرپرست هستند و ۵۰ درصد مخارج آسایشگاه را مردم تامین میکنند . شهرداری وظیفه سنگینی دارد و بایستی در این زمینه از این مرکز حمایت کند. ایشان در ادامه افزودند نگاه ما دراین مکان سیاسی نیست بلکه انساندوستانه است اگر چنانچه کمکها وحمایتهای خیرین مانباشد آسایشگاه در امورات خود باتعلل و مشکل  مواجه خواهد شد. درادامه این مراسم  از تابلوهای بخشهای مختلف آسایشگاه که هرکدام  بنام خیری میباشد باحضور مسوولین و خود  خیرین آقای معدلی و خانم امیرفریار و نیز خانواده های خیرینی که برحمت خدا رفته اند باحضور بازماندگان  آقای احمدزاده ، صالحی و …. رونمایی شد . گفتنی است یک جلد قرآن نفیس به آقای دکتر تکاملی معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی استان گیلان ازسوی حاج آقا حسینی و دیگر مسوولین اهدا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. skinhair.ir

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

 2. سئو

  خدا خیرتون بده

  • آقای حجتی

   سلام.
   ممنون از محبت و لطف شما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت | وبسایت رسمی